xx Karogi ar pilnkrasainu apdruku | Firmas un ielas karogi
Karogi ar pilnkrasainu apdruku | Firmas un ielas karogi

Karogi ar apdruku

Karogi ar pilnkrasainu apdruku | Firmas un ielas karogi
Forum auto karogi (9)
Forum auto karogi (7)
Laiks prezentacija Ozo golf kluba Karogu noma un druka (3)
Laiks prezentacija Ozo golf kluba Karogu noma un druka (8)
Laiks prezentacija Ozo golf kluba Karogu noma un druka (11)
Laiks prezentacija Ozo golf kluba Karogu noma un druka (14)
ORDO Karogi pludmales (4)
ORDO Karogi pludmales (8)
ORDO Karogi pludmales (9)
Sigulda_pludmales karogs (1)
Sigulda_pludmales karogs (2)
UP Sistema karogs noma (3)
Wends (2)
Dupleks karogs (1)
Euro Live karogs (2)
Euro Live karogs_balts (2)
Mes nodarbojamie ar Karogu izgatavošanu, uzstadīšanu:

Karogi ir mārketinga materiāls, kas ir kā pasīvās uzmanības piesaistītājs. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no paša vēlēšanās karogs pievērš uzmanību.

Ko meklēt pirms karogu drukāšanas

Plānojot karoga izgatavošanu, jāņem vērā tā izmērs un kas būs galvenais fokuss – logo, sauklis, zīmols (logotips) vai pasākuma nosaukums. Visbiežāk karogus izvēlas pasūtīt kompānijas, mākslas studijas, pasākumu organizātori kā, piemēram, sporta spēles vai korporatīvo pasākumu organizēšanai, vai arī, jauna veikala atvēršanai.

Karogu ražošanā tiek izmantots viegls un plīvojošs audums (sintētiska materiāla /poliestrs 100%), kas ir īpaši izturīgs atmosfēras apstākļos.

Karodziņu vienpusēja un divpusēja druka

Ir pieejama vienpusēja un divpusēja karoga apdruka. Ja karogam tiek izvēlēta vienpusēja druka, tad jāņem vērā, ka attēls karoga otrā pusē būs spoguļattēlā. Ja izvēlas divpusējo druku, tad jārēķinās ar to, ka, tā padara karogu trīs reizes smagāku un karogi būs statiski un tie neplīvos tik brīvi.

Pirms karogu pasūtījuma svarīgi noskaidrot kādam nolūkam tie tiks izmantoti, līdz ar to Ceros.lv spēs ieteikt labāko tehnisko risinājumu.

Piedāvājam izgatavot dažādu veidu karogus:

  • Pludmales karogi. Pieejami taisnā un piliena formā. To izmēri sākas no 255 līdz 530 cm. Pludmales karogi iztur līdz 14m/s vēju. Atkarībā no karoga uzstādīšanas vietas ir pieejamas dažāda veida pamatnes, tāpēc karogus var uzstādīt gan uz asfalta, gan pludmales smiltīs.
  • Kāzu karogi. Karogi ar jaunā pāra iniciāliem, jaunās ģimenes uzvārdu, kāzu datumu vai ģimenes ģērboni. Uz kāzu karoga var tikts uzdrukāts arī novēlējumi un fotogrāfijas.
  • Korporatīvie karogi. Karogi ar zīmola / logotipa apdruku, pievēršot uzmanību kādas firmas un kompānijas pasākums norisinās attiecīgā pasākuma vietā. Karogi var būt apdrukāti gan ar zīmola tekstu, gan ar saukļiem, vai uzmundrinošiem, atbalstošiem vārdiem.
  • Sporta karogi. Karogi ar zīmola / logotipa apdruku. Kā arī, ar iespējamo sponsora, atbalstītāja firmas zīmola apdruku, pievēršot un informējot potenciālo klientu uzmanību un interesi.
  • Reklāmas karogi. Karogi ar zīmola / logotipa apdruku, pievēršot potenciālā klienta uzmanību. Reklāmas karogi tiek izvietoti ar informatīvu nozīmi pie pašvaldību un valsts ēkām, pie viesnīcām, autosaloniem un restorāniem. Un arī, ar reklāmas nozīmi pie organizācijām un pasākumu notikuma vietām, izstādēm, promo akcijām, tirdziņiem, ar domu piesaistīt potenciālos klientus un pasākuma apmeklētājus.

Katram risinājumam atradīsim piemērotāko izgatavošanas un karogu apdrukas tehnoloģiju.

Karogu izgatavošana tiek nodrošināta 5– 7 darba dienu laikā.

Kā pasūtīt karogu? Ja vēlaties pasūtīt karogu, Jums nepieciešams aizpildīt pasūtījuma veidlapu vai nosūtīt pieprasījumu uz epastu vk@ceros.lv vai zvanīt pa tālr. 22081629, Vladimirs.

Gaismas reklāma un
CNC Frēzēšanas darbi:

Tālrunis: (+371) 27491229

Email: ak@ceros.lv

3D Logotipus
izgatavošāna:

Stikla tāfeles,
Magnētiskās stikla tāfeles

Press Wall / Foto sienu,
pārdošana un noma:

Putuplasta griešana un
izstrādājumi no putoplasta:

Tālrunis: (+371) 22081629

Email: vk@ceros.lv

Putuplasta griešana pasākumiem:

Putuplasta burtu izgatavošana
un burtu noma:

Tālrunis: (+371) 25999327

Email: kristine@ceros.lv

Rekvizīti:

Reģ. numurs: SIA "FROJA", LV40203018609

Swedbanka: LV25HABA0551041698412

Rīga, Klijānu iela 6, LV 1013

©2013 Ceros.LV | Reklāmas ražošana un noma