xx Roll Up stendi | Izgatavošana un apdruka
Roll Up stendi | Izgatavošana un apdruka

Roll-Up stendi un X-baneri

Roll Up stendi | Izgatavošana un apdruka
Reklāmas un prezentācijas ietvaros, kad vēlme klientus un jaunos sadarbības partnerus iepazīstināt ar jaunu preci vai pakalpojumu, Jums lieliski noderēs Roll Up stends.

Roll-up stends ir saliekams mobilais stends ar automātiskās saritināšanas mehānismu, kas satin rullī plakātu ar informāciju. Tā ir ērta izvēle reklāmas izvietošanai izstādē, akcijā, seminārā, konferencē un jebkurā citā pasākumā.

Kur tiek izmantotas Roll-up stendi

Roll-up stendus var izmantot: informatīvo paziņojumu demonstrēšanai prezentācijās, izstādēs, konferencēs, sporta spēlēs, tirdzniecībā - visur, kur jāpiesaista cilvēku uzmanība, jāsniedz viņiem uzskatāma informācija par uzņēmumu, tā produktiem, piedāvātajiem pakalpojumiem. Roll-up stendus izmanto arī pavadošās informācijas sniegšanai un pārdošanas atbalstam uzņēmuma birojā, izstāžu telpā vai tirdzniecības zālē, salonos un reģistrācijas vietās, pašvaldībās, bibliotēkās un konferenču zālēs.

Roll Up stendi ir īpaši ar savu daudzveidību konstrukcijas uzbūvē. Ceros.Lv piedāvā dažādus modeļus:

  • ECONOM Roll Up stends
  • CLASSIC Roll Up stends
  • GIGANT Roll Up stends
  • LUX Roll Up stends
  • Āra (Outdoor) Roll Up stends
  • Divpusējs Roll Up stends. Mobilajiem reklāmas stendiem var būt paredzēta iespēja rādīt informāciju gan no vienas puses, gan no abām pusēm (tiek lietoti 2 baneri), tādēļ tos var novietot perpendikulāri apmeklētāju plūsmai, tā panākot maksimālu efektu.
  • X veida (X baneri) stendi. Viens no vienāršākajiem un ekonomiskākajiem veidiem, kā prezentēt reklāmu izstādēs, konferencēs un citos pasākumos.
  • Stendu aksesuāri, piederumi

Roll-up stendu priekšrocības

Viegla alumīnija un plastmasas konstrukcija, mazi izmēri, viegla un ātra montāža bez darbarīku izmantošanas: samontēt var apmēram 1 minūtes laikā. Iespējams plakātu nomainīt.

Roll-up mobilie reklāmas stendi sastāv no karkasa, kas ir pamatne, kurai piestiprina plakātu ar informāciju. Informāciju var nodrukāt uz vinila plakāta un polipropilēna plēves. Stendu noliek uz grīdas, atbalstot uz kājiņām. Izjauktā veidā stendu var ievietot pārnesamā somā. Lai stendu samontētu, jāpavelk tikai aiz informatīvā materiāla malas, jāizvelk plakāts un ar turētāja stieni jāpiestiprina pie stenda.

Gatavs drukāšanai maketa fails ir: ai, cdr, eps, jpg, pdf, png, tiff - Ready to Print.

Ja vēlaties pasūtīt Roll Up stendu, Jums nepieciešams aizpildīt pasūtījuma veidlapu vai nosūtīt pieprasījumu uz epastu vk@ceros.lv vai zvanīt pa tālr. 22081629, Vladimirs.

Ceros.lv stendus Roll Up var iegādāties dažāda izmēra. Nodrošinam stenda piegādi un uzstādīšanu visā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un tālākās Eiropas valstīs.

Gribi lētāk?

Paņem Roll Up uz Nomu!

Gaismas reklāma un
CNC Frēzēšanas darbi:

Tālrunis: (+371) 27491229

Email: ak@ceros.lv

3D Logotipus
izgatavošāna:

Stikla tāfeles,
Magnētiskās stikla tāfeles

Press Wall / Foto sienu,
pārdošana un noma:

Putuplasta griešana un
izstrādājumi no putoplasta:

Tālrunis: (+371) 22081629

Email: vk@ceros.lv

Putuplasta griešana pasākumiem:

Putuplasta burtu izgatavošana
un burtu noma:

Tālrunis: (+371) 25999327

Email: kristine@ceros.lv

Rekvizīti:

Reģ. numurs: SIA "FROJA", LV40203018609

Swedbanka: LV25HABA0551041698412

Rīga, Klijānu iela 6, LV 1013

©2013 Ceros.LV | Reklāmas ražošana un noma